Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz mephi666 #27672 üzenetére

    Pontosan. Erről beszélek én is.. Jóval többe kerül egy pc fejlesztés mintt épp egy xbox.. Főleg most az árfolyamok miatt :( Na de mindegy ebbe ne menjünk bele :D Ha belegondolsz, veszel egy procit, ismétlem csak EGY procit, ami játékra elég jó, pl: 2500k, 52k most. Veszel egy vga-t amin élvezetes a játék , még egy 40-45k pl: egy 6850 vagy a gtx 560ti.. Hopp , már 100k. És ebbe még nincs benne ugye a lap a procihoz, plusz a ramok, plusz a anyám kínja,stb.. Na most xboxot megveszed egyszer pl: most levan akcózva, vagy is ha nem akciózva de jó árba van a 250es slim holiday bundle csomag, 60900 , és használod amíg nem jön ki új box de akkor se feltétlen kell lecserélni.. És nem hónaponta jönnek ki xboxok hanem 2-3 évente, és bőőven elég.. Játék, nem akad, szép a grafika, élvezetes vele játszani, mi kell még?? ps2 nekem is volt 2napig... Nem is olyan rég fél éve.1éve.. Bekapcsoltam, GT4 et be tettem.. Megláttam a grafikát meg azt a 2000-2002 évi feelinget.. Na mondom köszönöm ezt én nem kérem.. Feladtam a netre, másnap eladtam.. Nem nyerte el a tetszésemet, meg amugy se vagyok elájulva a sonyktól attól h sony.. Most ezen lehet vitatkozni de én 30x szívesebben veszek egy boxot mint egy ps3at... na de ezt be nem merném írni egy ps3 topicba mert kitörne a parasztháború. :D:D

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Aktív témák