Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyhunter

    senior tag

    Igazából semmi extra dolog nincs a kiegben, egy kicsit ez, egy kicsit az. Az újdonság varázsa (egyelőre) nekem elég. (Bár a legnagyobb félelmem kezd beigazolódni, nevezetesen a legnagyobb újítás az új "ui" (szerintem hányadék, a jól megszokott színes-szagos ElvUi-benikUI-hoz képest), a profok variálása (még nem látom át teljesen), valamint azzal töltjük majd az időt, hogy különböző feladatokkal, acsikkal unlockoljuk a sárkányt, hogy milyen színű legyen a szárnya, vagy legyen-e a "szakálla" helyén egy tüske :D ). A küldik is ugyanolyanok mint eddig (igen, kell x@rbn túrkálni megint, és igen, vannak kikacsintások a jelenkori popkultúrára, a Djindarin enemy egyértelmű utalás a Mandalorianra - szerintem). Valami Wod-Garrison, vagy Legion-Order hall féleségnek örülnék. Rejtett kincseket már találtam, a normal dungeonök bántóan alultuningoltak, nyilván az M+-ra tartogatják a puskaport a blizzes spanok.
    Amúgy a két legjobb kieg a WoTLK és a Legion volt, ahhoz képest egyenlőre ez gyengébb, de hát csak 1 nap után vagyunk, ez még változhat.
    Még valamit? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák