Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz TommyGun #60174 üzenetére

    Egyetértek. Akkor már tényleg jobb ötlet volt Argus. Full szűz terep és akár még két kiegészítőt is megélhetett volna..
    Így a "Több lort a kék kecskéknek!!!" és a "Burning légió igazán leigázhatna már,csak mondom!" táborokat egy csapással ki lehetett volna elégíteni :)

    Meglátjuk. De a a következő kieg is egy, "Hopp elestem SW Trade Districtben és a repedések között felfedeztem egy új kontinenst" lesz, akkor nem lesz őszinte a mosolyom..

    (#60175) k.kristof: Szőrszál hasogatás, de Arthas tulajdonképen már akkor meghalt mikor Lich King lett belőle. Az hogy legyőzése pillanatában egy kis időre újból visszatért már nem mérvadó, de értem mire gondolsz. Az új Lich King meg ott ül fenn és fejben pörgeti a Jóbarátok összest. Esetleg egy Northrend revamp lehetne, hogy Bolvárnak már elfagy az utolsó értelmes idegsejtje és fellázad ő is. Bár az már nagyon klisé lenne. Outland revamp már megtörtént ugye..

    Apropó könyvek: vannak magyarul is WoW lore könyvek (nagyon nem néztem utána, csak most hogy említetted jutott az eszembe). Mert bár jó az angolom, de még könyvet nem olvasnék szívesen angolul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák