Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz birno #35695 üzenetére

    Nekem még az altjaimon sem volt sosem geathering, csak két max lvl fő prof, mert kellett a stat. Volt egy árva herbalista druidám, de azt is megbántam, és előtte 4 évig semmi. Sőt egyszer megléptem, hogy a magem 4 éves tailoringját eldobtam a haste miatt engineeringre, végül Jeeves, chopper, flying machine, minden féregjárat, moll-e, geatherer item, stb. meglett anélkül, hogy egy árva rezet is bányásztam volna, de ezek már extrák.

    Szerintem a geathering nem jó választás, ócska bónuszok (ma már kevésbé, de régen egy az egyben kuka szint) + nem hatékony pénzkeresési mód, ráadásul dögunalmas. Vidd el az enchantingot az inscripitonnel, vagy a JC-vel, esetleg engineering, ha szereted a sok hasznos holmit. Amúgy a nagy pénz az enchantingban és a JC-ben van, de lehet keresni még az aclhemy-vel (transmute, flask/potion) is. Engineering, inscriptionnel nekem annyira nem dőlt a pénz, de azért a scope-okat veszik. A kártyázásnak volt egy nagy időszaka, most nem tudom ezzel mennyire lehet keresni, én az inscription-ös bizniszből eléggé kimaradtam. BS karakterem sosem volt, arról nem tudok nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák