Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz parandroid #35392 üzenetére

    Na igen, pvp szerveren játszottam 80%-ban (Sylvanas). A resilience megjelenéséig egész szórakoztató is volt (illetve nekem némileg tovább is, mert BC alatt S3-ig - bár azt a seasont már nem végig - még arénáztam, így volt resil gearem). Aztán wotlk idejére végleg meguntam a wow pvp részét (a dota sokkal szimpatikusabb játék ilyen célra), így feladtam az arénázást - bg-kre nem nagyon jártam soha, mert szerintem az szemét, nem játék. Pve gearben pedig elegem lett abból, hogy 14 éves unatkozó hülye gyerekek cc-eljenek, ráadásul olyan (fogyatékos) pvp skillel, amiből anno 3-at öltem volna meg egyszerre, de mivel mind full resil gearben volt, így semmi esélyem nem lett volna még egy ellen sem. Sajnos a pvp gear ingyenessé tételével a legalja réteg is hozzájutott a magas minőségű resil gearhez, és tömegek kezdtek eredményesen gankelni jobb játékosokat is. Hiába az elfogadható pvp skill (1800-as S1/S2 rating), a több éves pvp realm tapasztalat a balhék elkerülésére, engem is elért az esélytelenség korszaka, és átmentem pve realmre. Igazából ekkor jöttem rá, hogy milyen sokat veszítettem azzal, hogy pvp realmen játszottam, mennyire jópofák az ünnepek (love is in the air, vgay hh főleg), amikor a dolog nem csak az agyatlan hentelésről szól, ha a cauldront, vagy SM bejáratot nem 15 méteres csonthalmon át lehet megközelíteni, stb. Vanilla alatt (főleg a lvlup idején) nem mondom, hogy nem volt jópofa, sőt még BC eleje alatt is, de egyrészt unalmassá is vált az outdoor pvp - már csak a legalja réteg gankeléseiről kezdett szólni, másrészt a wow szétszakadt egy pvp és egy pve játékra különböző talentokkal, gearrel, mindennel. Aki ma pvp realmen indít karaktert az szerintem vagy nem normáils, vagy tudja, hogy őt kizárólag a wow pvp része fogja érdekelni, így biztosan meglesz az ehhez szükséges gearje is. Bár elég kérdéses, hogy van-e ennke is bármi értelme, akarja-e, hogy daily questelés közben, 3-4 sutyerák, akik a játék minden egyéb részéhez tök hülyék rajta éljék ki a frusztrációikat. A színvonalas pvp helyszíne az aréna, meg most már lehet, hogy a rated bg is, az outdoor pvp a legalja gankerek világa, és a legrosszabb bg-k színvonalát idézi...

Új hozzászólás Aktív témák