Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Nekem eddig semmi gondom nincsen a kétkezes frost-tankolással.A dps-em olyan 2K körüli és threat gond csak trash-en szokott lenni vs. 5K-6K+ dps-ek ellen.Bosson az ilyenek se tudnak leaggrózni.Olvasgatva a netet (Ensidia,Wowwiki,..),nekem valahogy az jött le,hogy: Frost a kezdő tank ág,amikor az embernek még nincs túl jó gearje.A blood és unholy csak akkor választható,ha már van olyan 5K GS-e az embernek.Főleg az unholy,mert aki azzal akar tankolni annak sok-sok avoidance kell hogy ne essen le túl korán a boneshield.Én valahogy ezeket szűrtem le.Én Epidemic nélkül is jól megvagyok,mivel:Ha dps huszárokkal vagyok,akkor olyan gyorsan hullik el a trash,hogy sokszor el sem tudom lőni a pestilence-et.Ha meg gyenge a dps,akkor meg threat szempontjából mindegy mert nem tudják őket leszedni rólam.Glyph-ből is olyant használok,ami 20%-al erősíti a frost fever sebzését.Valamint,hogy a howling blast is feltegye a mobokra a frost fevert.Így nálam recountban a sorrend Howling Blast-D&D-Melee sebzés szempontjából.Szóval (szerintem) egész jó a kétkezes frost tankolás.A dual-wield sem volt rossz,de ott a melee csak 4-5 helyen volt a sok miss miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák