Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz vhw #2968 üzenetére

    Én a tigris II-mel csak ritkán birom átlőni a páncélját szemből... kwk45 L/52-mel, aminek 150-250 az átütése. Hogy milyen ritkán azt nem tudom konkrétan elmondani, hisz annyira nem pontos egyik ágyú sem, hogy x méterről biztosan tudjam, hogy ott találtam el, ahová céloztam.

    Egyébként ha még a korábban említett döntött páncélt is szóba hozzuk: mi van, ha az a nem mindegy, hogy milyen szögből adjuk le a lövést a tankokra? azt még reálisabbnak tartanám, mint azt, hogy a szerver skatulyázik...

    GrooveHero: A balance-ot szarul irták meg. Ez tény. De ennek semmi köze a pen-hez. De balance-ra visszakanyarodva: Sok játékkal játszottam már, ahol van matchmaking queue. Mint azt észrevehetted, ahogy rányomod a battle-ra, már be is dobott egy csatába! Úgy írták meg, hogy alacsonyabb erőforrás igénye legyen, valamint a játékosok nem várakozzanak sokat. Én személy szerint lazán várnék 15-30 másodpercet, csak hogy olyan csatába juthassak be, ahol én tier-em plusz minusz 1 tier csatázik, de biztos vannak "tökömfogvárni" szelleműek, akiknek ez jobban megfelel. Meg lehetne oldani a balanszot, de akkor tovább tartana a sorban állás, ez a két opció van, itt a fejlesztők ezt választották, esetleg ha kitennének egy szavazást, vagy ez ügyben lenne valamilyen elégedetlenség a fórumokon, nekik nem lenne nagy kunszt ezen változtatni.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Aktív témák