Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz grunge #47079 üzenetére

    Érdekesek azok a német tankok. "A legenda úgy mondja", hogy állandóan felgyulladnak, de én nem látom annyit őket égni. Igaz, hogy csak a Tiger H-ig mentem egyelőre a német vonalon, de sem az előbb említett gép, sem a VK3601H, sem a Tiger P és a GwPanther sem volt gyulladós. Ezzel ellentétben a kis T-34-1 imád égni, nincs olyan csata, ahol ne sérülne meg az üzemanyagtank. Volt már olyan is, hogy motor miatt gyulladt ki szemből. Az orosz és a kínai tankok ugyan úgy gyulladnak, csak azok az hajtóanyag tároló miatt. Plusz ha megnézed a maradék nemzet tankjainak gyulladási esélye szintén 20% nagy részt, mint a németeknél, valahol még a T10-es gépnél is.

    (#47085) Napfénysüti: Annak valszeg mindenki örülne. Tegyünk érte, ott a szavazás a kezdőlapon, hogy ki milyen régióról mintázott pályákon szeretne játszani. Mint 390 másik ember, én is európára voksoltam, bízva abban, hogy hasonló városi mapok fognak a közeljövőben készülni, mint Hummelsdorf, Ruinberg vagy Widámpark. :)

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák