Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz 3 #205476 üzenetére

    Pedig nem hülyebiztos. Nem mondom, tényleg jó tank. De egy apró hiba, és garázsban vagy, vagy éppen két sebző lövéssel jösz ki a csatából. Ha nincs eszed a clip menedzsmenthez, akkor jobban meg lehet szívni, mint egy normál meddel.
    Amúgy meg párezer csata fölött már mindég, hogy 3x, 5x, vagy épp 9x több csata van vele a szerveren. A lényeg, hogy kiknek van meg. A T-44-100 régi tank, a régi embereknek van nagyobb részt. A Progi már abban át érában jött, amikor mindenki kifarmolhatta ingyen a tankot, nem tehetség kellett a maratonhoz, hanem segg. Plusz az már a vásárlós korszakban jött. Ennél fogva sok botnak is megvan, akik lehúzzák a WR-jét. Ez többet számít szerintem, mint hogy mennyi csatát játszanak vele egy hét alatt.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • Barcelona95

    tag

    válasz 3 #205476 üzenetére

    A T-44-100-at korábban maratonon is meg lehetett szerezni, de a kutyának se nagyon kellett, mert mikor bejött, még a T-44-el együtt a gyenge medek közé tartoztak, buffot csak később kaptak.
    A Progetto maratonja egyszerűbb volt szerintem, illetve hatásos stratégia a WG részéről a szakaszonkénti leárazás, végigtolsz 7-8-at a 10-ből és max 5k-ért vehetsz 8-as prémet.
    Sokan mások és én is emiatt vettem meg a Progetto-t, egyébként a Panterával is teljesen ki lennék békülve, mivel az is nagyon jó tank, sebességben rá is ver a Progetto-ra, csak valamiért az előbbi árnyékában ragadt.
    A T-44-100 meg ha bekerül a shopba, rendszerint 11-12k körül van, annyival meg szerintem nem jobb a simánál, hogy ennyi pénzt elköltsek rá.

    Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

Új hozzászólás Aktív témák