Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    Kettő egész darab Királytigris Ászt szeretnék mutatni :DDD

    Replay az elsőhöz. Murovanka, csata ütközet mód. Mit lehet tenni egy jó kis sniper tankkal, hát felállni a kemper dombra és putyogtatni az erdőben felvillanó tankokat. Hozzá kell tenni, hogy ha nincs az object 704-ünk, akkor jó eséllyel vesztünk, de szerencsére nem így lett és összelőttem egy jó kis masszív sebzést. Mivel a hitlog nem rögzíti a vakon lőtt találatokat, nagyot néztem a végén :D A nagy mínusz a sok arany miatt van, itt nem akartam pattanni, mert úgy éreztem, hogy simán múlhat a meccs egy-két lövésen is akár. Amikor tudtam, akkor persze visszaváltottam normál AP-ra, bár a Leora így is ment arany...

    Replay a másodikhoz. Az első fele nem túl izgi, nem szeretek arra kolbászolni, mert onnan gyakran ledarálják a csapatot, legalábbis eddig ezt tapasztaltam. Onnantól lesz érdekes, amint elmegyek onnan és lövöm a másik oldalt. Valamikor ekkor az egyik csapattárs hősiesen visszalőtte a bázist 97-ről, respekt érte neki. Kicsit később a rám ugró full hp-s IS3 a csúcs, már csak ezért érdemes megnézni, én nagyon kiröhögtem szerencsétlent, nem is lőtt annyira jól, meg próbáltam okosan forgatni a Tigrist :DDD Bár a putyogtató comet zavart, de a Pancser kiiktatta, onnan meg csak a Borsigtól tartottam (pontosabban a camojától), de szerencsére nyertünk :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák