Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz TESCO-Zsömle #63594 üzenetére

    Ki mondta, hogy nem lehet artyval statot húzni? ;]

    Amikor még nem tudtam, mi fán terem a játék, és rátaláltam az "arty" nevű állatfajra, hamar megkedveltem őt - hisz sokkal könnyebb volt vele sikert elérni. A kis SU-5-tel elég brutális mennyiségű meccset mentem (~1500), és a noobmeter gyönyörűen szemlélteti a diagramjain (meg a vbaddict az egyéni tankstatjával), hogy ennek eredménye is volt...
    Az ábrákról ugyanis az olvasható le, hogy kb. a 3000. csatám után, amikor drasztikusan kevesebbet játszottam már csak tüzérrel, szépen visszaesett az átlag dmg-em és a WN8-am.

    Elég vicces, hogy amikor még javában tomato/narancs voltam a legtöbb tankkal, közben a kis orosz tüzérrel meg már zöld. :D

    Na persze - komolyra fordítva, nyilván tényleg jóval nehezebb lett az élet velük a "nagy arty nerf" óta, de egyik-másik még azért ma is alkalmas lehetne a statpadderkedésre, ha valaki elég "perverz" (és ügyes) ehhez. Nekem nincs már türelmem hozzájuk, rettentő unalmas sokszor velük a játék. Mondjuk a brit ágat majd lehet egyszer elkezdem. :)

Új hozzászólás Aktív témák