Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz jano_77 #2529 üzenetére

    1000 sima + 6000 spot damage-re 900 xp.

    (#2537) virkir: Szvsz kell az a camo, az előbb kirakott körben is úgy mentem el Murovanka erdő szélén, hogy nem vett észre engem 5 TD. És akkor még csak 3 emberen van 60-70%-on. Régen a Type-on is használtam, anno akkor meg is lett százas, csak ment reset BiA miatt. Nem nagyon vettek észre, 4. skill-nek full camo lesz megint. :) A T-54 - T-62 esete szinte ugyan az, mint az ST-I - IS-4, csak a T-62A nem akkora csalódás. Az IS-4-et ugyan úgy átlövik elődjéhez képest, ST-I UFP-je pattogósabb, és ugye az a -8 gun depression sem semmi egy orosz vastól. Ha nem járnék CW-re, az IS-4, IS-7 páros 100%, hogy lecserélődne IS-8, ST-I-re.

    (#2523) Napfénysüti: Próbáld ki a T-54-et, az tetszeni fog. Igazából nem csak az a baj a Patton-nel, hogy papír, hanem az is, hogy nagyon pontatlan. 0,42 elég gyenge T9-10-ben. Persze van, aki ezekkel együtt tud élni, de ha téged zavar, akkor nem érdemes erőltetni azt, ami nem megy.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák