Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Thrawn #207546 üzenetére

    (#207548) adrian360
    Hát 20 csata a valianttal elég soknak tűnik. Lehet inkább hagyom és kiperkálom az 1500 tokent érte. Jó lenne ha csökkenne a tank token ára attól függően hogy mennyit csinálok meg ezekből a küldetésekből.

    Ja a másik amit kihagytam az előző írásomból: Azt nagy nehezen meg tudom érteni hogy miért csak 1 felszerelést lehet tenni a 2-es tankokra, de hogy 1 fogyóeszközt? Hát normális az aki ezt kitalálta? Most komolyan ennek mi értelme van, ennyire bonyolult megtanulni a fogyóeszközök számát és használatát? Arról már nem is beszélve hogy nekem alapból az 5-ösön van a javító és a 6-oson az elsősegély itt meg a 4-essel működne amire nem áll rá az agyam. Oké hogy engem nagyrészt nem érint mert nagyon ritkán játszom ezen a szinten, de ennek akkor sincs semmi értelme. Semmi haszna a kezdők számára, inkább csak megzavarja őket.

    (#207549) notika77
    Hát nem biztos hogy megéri. Főleg ha jövőre megkapjuk megint ingyen mint a T-50-2-t tavaly.
    De amúgy normális aki kitalálta hogy egy 6-os ajándék tankért tier2-es tankokkal kéne rontani a kezdők élményét és a saját idegeim?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák