Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Jézusom fiúk ne már..... :N Most őszintén, a saját statotokon kívűl érdekel bárki másé is? :DDD Nem hiszem, tehát mint olyan teljesen okafogyottá válik hogy ki mennyire pro. Ha nem érdekel senkit, nincs kivel megosztani a dicsőséget, teljesen értelmetlen az egész.

    Én a sajátomat is leszarom, nemhogy másét. :DDD Komolytalan az egész játék, kár azon rugózni hogy milyen WN8-hoz milyen WR dukál.

    Leírok egy esetet ami nemrég történt velem.

    Húzom a német nehéz ágat, jelenleg a tiger p-nél tartok. Redshire, T8-as csata, elindul a csapat viszonylag jó helyre megy mindenki. Nagyban megy a csiki-csuki a nehéztankos oldalon. Kinézek lövök, hátrálok majd kapok egyet a ferdinándunktól a seggembe. Írja hogy sorry. Rendben megesik, írom neki hogy figyeljen és akkor lőjjön ha már visszahúzódtam,mivel ő volt hátrébb. Megint kinézek, lövök majd vissza. Ezután megint kapok a ferditől. Jó mondom akkor ez a csata ennyi volt, meg amúgy is buktuk az oldalt. Közben a ferdit is megynyírbálták, nagyon kevés hp-ja maradt. Azzal kevés hp-val még azért kilő engem és bekékül.

    Beírom a csetre hogy végezzék már ki mert folyamatosn engem lőtt és már bekékült, nyugodtan lehet lőni.
    Erre visszaírja az egyik könnyűtank hogy ne lőjje ki senki mert kell a 8-as tank a győzelemhez. Itt jegyezném meg hogy addigra már bukó volt a csata (6:10) mert nálunk márcsak a low hp-s ferdi volt 8-as míg az ellenfélnél 3db 8-as is volt. :C

    Na most ezek után kit érdekel hogy kinek milyen a statja? :DDD

    Egyébként csata után kaptam egy üzenetet a ferditől hogy azért lőtt ki mert 25k csatával 1200-as wn8-am van, egy mocskos bot vagyok. :K

    Igaza van, szégyellem magam hogy ennyire futja. Azonban azzal amit ő csinált tényleg sokra ment a csapat. :C Nem mellesleg megnéztem és neki 1300-as wn8-a volt.

    Szóval stattól függetlenül ezt akárki megcsinálhatja ha éppen olyan kedve van. Mondjuk 10 csatán keresztül szopatja a gép és a 11.-be már úgy indul hogy "rohadjon meg mindenki,mindegy kit lövök szét". :D
    Persze, kifogtam egy ilyet, nem általánosítok de a lilák sem jobbak semmivel sem. Azoktól is van negatív élményem bőven...

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák