Új hozzászólás Aktív témák

  • Partyface007

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #90181 üzenetére

    te olvasod is amit írok (úgy általában is)? vagy csak vagdalkozol?

    sosem áradoztam a wp-ről, elismerem hogy vannak hibák hiányosságok a rendszerben, sose állítottam hogy tökéletes (bár nálam tényleg tized annyi hiba se jön elő mint ahogy itt szoktam olvasni, bár ez lehet az eltérő felhasználási szokások miatt is) és azt is elhiszem hogy valakinek nem elég amit tud nyújtani és úgy esetleg általánosságban tele van a t..e az MS bénázásával (bizony én veled ellentétben ezt is elismerem)

    Sőt hovatovább valóban elég valószínű hogy az egész w10m megy a kukába pont az ARM procis x86-os emuláció miatt

    Viszont ha így van akkor el kell menni másik rendszerre és nem itt ömlengeni a "tökéletes" 2 másikról

    (van amit csak "hallomásból" igen mert ugyan megtehetném hogy veszek iPhone-t de nem fogok mert egyrészt rühellem az Apple-t másrészt nem is tetszik az iOS (tudom nehéz elhinni hogy valakinek nem jön be a hype).

    A hallomás az egyébként egyenlő egyrészt azzal amit hallok ismerősöktől (nem kevés iPhone-t visznek be párhavonta javítattni a szervízbe és nem azért mert azzal dobálózik a gyerek) másrészt a szaksajtóban számtalanszor leírt, példának okáért a legutóbbi elég idegesítő hiba aminek következtében 30%-os töltöttségnél nagyon sok telefon kikapcsolt. De tudom ezt mivel te nem tapasztaltad a te tökéletes telefonodon ezért biztos nem is létezik és a több millió felhasználó csak álmodta az egészet :-)

Új hozzászólás Aktív témák