Új hozzászólás Aktív témák

  • gabber01

    addikt

    Ugye már egy ideje nyilvános, hogy a Here/Drive+ navi androidra is elérhető lesz. Mivel nekem a jól használható, ingyenes navi nagyon fontos, ezért amikor megvettem az L625-öm gyakorlatilag nem volt más alternatíva wp-s telókon kívül. Amennyiben ez korábban napvilágot lát, lehet hogy én is vártam volna a váltással, bár valószínűleg akkor is ugyanígy döntöttem volna, mert marhára elegem lett a droidból. Azóta sem bántam meg persze a váltást, és a következő telefonom is wp-s lesz, mert a navi számomra csak egy, bár igen fontos szempont volt. Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy azért mégis egy igen jelentős vonzerőt vesztett most így el a Microsoft a Lumiak felé. Lehet, hogy nagyon sokaknak ez volt éppen vagy lenne éppen az az utolsó dolog, ami átbillentené a döntést számukra droidról wp-re ha éppen váltáson, telefoncserén gondolkoznak. Most már ez sincs. Akik hozzászoktak a droidhoz azoknak még egyel kevesebb érv, hogy akár csak elgondolkozzanak a váltáson.

    A másik, mint wp-s tulaj, vajon elkezdhetünk-e aggódni azon, hogy ezek után mennyire fogja a Nokia telibefosni a WP-s navi fejlesztését, hovatovább esélyes-e az ingyenesség beszüntetése... :/

    Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Új hozzászólás Aktív témák