Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    Ha e-mail címen belüle megyek rá arra a menüpontra, hogy e-mail fiók hozzáadása akkor azt hogy a fenébe tudom törölni? Csinál külön egy csempét annak is de nem lehet törölni sehogy sem. Van egyáltalán rá lehetőség, mert céges fiókot akartam beállítani de nem is lehetett simán a beállításokon belül hozzáadni új fiókot hanem beléptem az egyik csempén belül meglévő fiókhoz és csak úgy lehetett beállítani dolgokat. Kezdi felkefélni az agyam, hogy 1 órája szerencsétlenkedek és nem lehet arra se rávenni, hogy szinkronizálja le a céges e-maileimet meg törölni se lehet az egészet. WP7-nél nem ez volt. Ott a beállításokon beül is lehetett exchange fiókon kívül mást is hozzáadni. Itt meg csak azt lehet de nulla beállítási lehetőséggel.

    Jah meg valamiért csinált egy hotmail2 nevű fiókot is még múltkorában mikor állítgattam be a telefont a nulláról. Az mondjuk akkor keletkezett mikor Nokia fiókot csináltam tehát gyanítom ahhoz lehet köze de nem vagyok benne biztos.

    Nah megoldottam a törlést végre, most már csak normálisan be kellene állítani de lövésem sincs, hogy kell :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák