Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    Aludtam egyet a dologra, aztan ma visszamentem az AT&T boltba es vettem egy Lumia 920-at, feheret. Nagyon kellemes telo, igazabol az Optimus 7-nel csak picivel nagyobb es 23 grammal nehezebb, szoval a zsebem nem erzi meg a valtozast. Bekonfigoltam annyira mint a regit, appokat felraktam, remekul megy. Szerencsere itt $450-be kerult (plusz egy keves afa) es a wireless chargert majd elpostazzak par napon belul ingyen (ez is $50 lenne). Ha van kerdes, megprobalom megvalaszolni, az Optimussal meg ossze tudom vetni. Eddig szinte minden pozitiv, az fura hogy mar nincs lehetoseg az adatkapcsolat max sebesseget beallitani, de mint kiderult, errefele jol meg vagyunk szorva 4G-vel, amit eddig nem lathattam.

    Ja, es en voltam az elso aki vett egyet, szoval orultek hogy vegre kibonthatnak egy dobozt. Az meg nagy derultseget okozott hogy feltoltokartyaval hasznalom okostelefonkent, itt ritka az ilyen madar. :) Keveset beszelek rajta, itthon wifin van, havonta 50 gigat adok neki $5-ert ami gyulik (rollover) szoval eleg ez utcai twitterre meg ilyesmi kis adatigenyu dolgokra. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák