Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy fura problémával találkoztam nem rég a céges gépen majd az otthoni gépemen is jelentkezett a dolog és most már több kollégának is előjött a dolog és nem találtam meg még az okát és hátha ti tudjátok mi lehet.

    Windows 10 es gépek az érintettek. Böngésző(chrome,firefox, internet explorer, edge is csinálja) ablak ha teljes képernyős ablakban van akkor nekem a képernyő alján jelent meg egy kb 4-5 centis sáv ami fehér volt. Ha ebbe a sávba kattintok akkor gyakorlatban a mögötte lévő ablakra vált át a windows.
    Ha nem teljes képernyős az ablak hanem manuális méretezéssel kihúzom kb a képernyő széléig akkor nincs ilyen probléma.
    Kollégának ilyen van most csak neki a képernyő tetején van ez a sáv és így pont nem lehet rányomni hogy ne teljes képernyős módban legyen.
    Sima explorer ablakban is csinálja a kollegánál.
    Videokártya driver frissítés és biosfrissítés is volt a laptopon neki.
    Valami windowsos hülyeségre gondolok, de nincs ötletem merre keressem a megoldást.
    Ötlet?
    Most pl nekem nem jelentkezik a probléma de kb 2-3 hete nálam is volt ilyen. Nem tudom mi oldotta meg nálam és hogy másnál hogy oldható meg a probléma hogy ne legyen ez a furcsa fehér sáv.

Új hozzászólás Aktív témák