Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    Hello!

    Ma vásárolt alaplap ASUS P8B75-M LE, egy Intel G870-es CPU-val van szerelve, 4Gb RAM, 500Gb Hitachi, 350W táp, Samsung ODD. A BIOS-t frissítettem.
    Telepítem a Win7-et, eközben ugyebár 2x is újraindul. Aztán amikor az a rész jön, hogy asztal előkészítése, akkor kiírja, hogy kikapcsolás, és le is áll. Onnantól nem indul el a rendszer, csak folyamatosan restartol a BIOS-rész, olyan, mint ha nem is látná a HDD-t, meg sem próbál róla BOOT-olni, de közben a BIOS-ban ki van választva, hogy arról induljon. Csak akkor indul el a rendszer, ha a Hirens Boot CD-t berakom, és ott kiválasztom a Boot Win7-et. Ekkor indul a frissen telepített rendszer, bármit csinálhatok vele, telepítettem a drivereket, neteztem vele, egyszóval rendesen működik. De a bekapcsolást csak a Hirens Boot Cd segítségével tudom megoldani.
    Valami ötlet? Nem az első telepítésem, de most elakadtam. Lehet a HDD a rossz, csak arra tudok tippelni. Minden új benne.

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák