Új hozzászólás Aktív témák

  • Érdekes, hogy mennyien meg vannak ütközve azon, hogy egy új operációs rendszernek nőttek vagy inkább korszerűsödtek a gépigényei.
    Sajnos ez van.
    Ha modern szolgáltatásokat várunk akkor ahhoz modern platform kell. A mobil appok gépigénye nem nőtt meg? Dehogy nem. Ha a mai televíziózás minden előnyét ki akarod használni, nem kellett készüléket cserélned?...
    -Egyrészt, akiknek 5-6 vagy még több éves gépük van és nem akarnak most költségeket azok még 4 évig teljes támogatással használhatják a win 10-et. Addigra évtizedes vasaik lesznek. Akkor talán már nem lesz égbekiáltó furcsaság, ha fejlesztenek, figyelembe véve az iparág fejlődési ütemét.
    -Másrészt van aki úgy állítja be a dolgot mint ha hitelt kéne felvennie a kolosszális költségű modernizáláshoz. Had áruljam el, hogy nekem tökéletesen megfelel a gépem a win11-hez és jó ha 70K ft az egész cájg.
    -Harmadrészt, biztos vagyok benne, hogy az elvárások a megjelenésig még finomodni fognak, meg ugye már most is megvannak a bütykölések, berhálások amikel egy sokol rádióra is felfeszíthető a rendszer.
    Van alternatíva bőven.....

    Az elején én is elhamarkodottan ítéltem de ez főleg a tudatlanságomból fakadt, illetve abból, hogy érzésem szerint az én gépem elég modern (AM4)

    [ Szerkesztve ]

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák