Új hozzászólás Aktív témák

  • Bilux

    veterán

    Szeretem szivatni magán úgy látom. Friss win11 installt akartam csinálni SSD driver felraktam majd kéne ennek a nyomorultnak egy wi-fi driver is.
    Ez a javaslata MS-nak

    Ellenőrizze, majd telepítse újra Wi-Fi hálózati adapter illesztőprogramját (speciális). Ha nem lát egy Wi-Fi-hálózatot sem a listában a számítógép beállításakor, és hibaüzenet jelenik meg, lehetséges, hogy újra kell telepítenie Wi-Fi hálózati adapter illesztőprogramját. Ezt a következőképpen teheti meg:
    Egy másik PC-n töltse le a Wi-Fi adapter illesztőprogramját a gyártó webhelyéről.
    Másolja az illesztőprogramokat egy pendrive-hoz. Az .inf fájlnak a pendrive gyökerében kell lennie, és egyetlen almappában sem.
    Csatlakoztassa a flash USB-meghajtót a számítógépen található USB-porthoz.
    A Shift+F10 billentyűkombinációt lenyomvanyisson meg egy Parancssor ablakot a beállításból.
    Írja be a lemezrész parancsot, és nyomja le az Enter billentyűt. Ha a program rákérdez, az igenlehetőséget választva engedélyezze.
    Az új DiskPart ablakban írja be a lista hangerejét, és nyomja le az Enter billentyűt.

    Figyelje meg az USB-meghajtó betűjelét, amely a Ltr oszlopban lesz felsorolva.
    A Shift+F10 billentyűkombinációt lenyomvanyisson meg egy Parancssor ablakot a beállításból.
    A parancssorba írja be a pnputil /add-driver <USBDriveLetter>:\ *.infparancsot, majd nyomja le az Enter billentyűt. A teljes parancsnak a következőnek kell lennie: pnputil /add-driver d:\ *.inf

    Cserélje <USBDriveLetter> a pendrive meghajtóbetűjelre, például d:\.
    Előfordulhat, hogy később át kell majd olvasnia az eszközöket. Ehhez a parancssorba írja be a pnputil /scan-devicesparancsot, majd nyomja le az Enter billentyűt.

    Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Új hozzászólás Aktív témák