Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz sagajr78 #144 üzenetére

    Egy Sm tactical egység egy Heavy Bolter és flamer felszereléssel 325 pont volt, most ugyanez a brancs 150 pont. Így befér az általános 1500-1850 pont közötti harcokba szép számmal egység is és speciális meg nehéz fegyver is.

    És minimum kétszer annyit hagysz a GW/FW kasszájában... ;]

    páncélátütése d20+d6+8 volt

    Akármennyire is vagyok 2nd Edition fan, azért be kell látni, hogy a játékszabályai nagyon nem voltak gördülékenyek, mennyivel egyszerűbb a kizárólag D6-ra (meg Scatter és társai) kockára építő játékmenet, és az AP használata páncélátütés dobás helyett (rémlik, hogy nagyon megborult kockakombinációk voltak a fegyvereknél)...

    Space Wolf Wolf Guard terminátort terminátort nem láttam akkoriban nem ezzel a két fegyverrel egyszerre felszerelve

    Nem volt, 'sima' Terminator w/ Cyclone Missile modelt festettem le Space Wolf szinekre.

    IG seregösszeállítás: Na pont ez az, te már nem 1500 pontos sereggel rendelkezel, hanem legalább 3000, csak ebből legózol össze egy 1500 pontosat. Azért ez nem szerény pénzmag... :)

    SM / CSM / Elda sereglatolgatás: Ez megint akkor játszik, ha rendelkezel egy fél szobányi modellel, hogy neked megfelelő sereget állíts össze. :)

    Én még mindig azt mondom, hogy egy 'átlag' sereg számára egy pure Imperial Knight sereg bizony komoly mumus lehet... Ahogy a légi egységekre is készülni illik...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák