Új hozzászólás Aktív témák

  • Urna

    tag

    válasz KROK640 #14070 üzenetére

    Ne ved kötekedésnek, de nem hiszem hogy ez podcast lett volna (vagy bármi hasonló). Nekem sokkal inkább értetlenkedés és panaszkodás hangulata volt, mintsem hogy valami témát kibeszéltetek volna netalán megosztanátok a nézőpontjaitokat különböző oldalakról szervezetten.
    Hogy konstruktív is legyek: Az AB-s meccsedbe is látni hogy 100+ -so a pinged, érdemes lehet a szervereket váltani EU, RU háthta egyik kellemesebb pinget eredményez. Valamint a szolgáltatód váltani ha van rá lehetőség nekem 70 fölé csak akkor megy ha valóban szerverproblémák vannak, ez nem egy általános WT hiba.
    Belsőnézetes lövést meg amúgy se javasolnám Rb-be minél kevesebbet látsz annál rosszabb a dolgod, persze ha kénylemes, megszoktad akkor elfogadom.
    Repcsi RB-t kb 2.5-3 éve tolom aktívan,nem tudom mikor lehetett több géppel bemenni (ha egyáltalán volt ilyen), de nekem az rémlik hogy az RB Squadron csatákba is 1 géppel mentek az emberek amikor még nem voltak tankok (én akkor csak AB CW-t toltam emiatt nem 100%).

    S10 + Galaxy Watch 3

Új hozzászólás Aktív témák