Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Urna #14101 üzenetére

    "Repcsi RB-t kb 2.5-3 éve tolom aktívan,nem tudom mikor lehetett több géppel bemenni (ha egyáltalán volt ilyen), de nekem az rémlik hogy az RB Squadron csatákba is 1 géppel mentek az emberek amikor még nem voltak tankok (én akkor csak AB CW-t toltam emiatt nem 100%)."

    Repülő RB-t a kezdetek óta (2013. február) nyomom, sose lehetett bemenni 1-nél több géppel. Csak szimulátorban volt erre lehetőséged, ha elég pontot szereztél.
    2015-ben Reál CW-ztem rendszeresen, csak 1 repcsit lehetett ott is behozni. Arcade CW-t nem nyomtam, a Reálos csapatban voltam a fő repülős

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

  • KROK640

    veterán

    válasz Urna #14101 üzenetére

    Na igen, a podcast kifejezés talán a címben erős (hiszen az sokkal szervezetebb kibeszélést igényelne más színvonalon) de hirtelen nem tudtam mit adjak neki címnek.
    Sajnos amióta a UPC-ből Vodafon lett azóta sajnos eléggé sokat romlott a netem :( Váltásra pedig lenne lehetőségem, de csak elméletileg, ugyanis még egy hónapja sincs, hogy felhívtak és mindenáron rámlőcsöltek egy év hűséget (akartak gyorsabb netet is adni, de mondtam h még a mostani elméleti sebességének is csak a 2/3-a jön a szarrá terhelt rendszerükön, erre az ügyintéző a garantált minimummal jött, ami persze megvan és hogy innentől akkor nem tehetnek semmit). Na erre 1 héttel kiderült h a T hozott ide gigabites optikát és akár 2Gbites netem is lehetne. Mivel érdekelt a dolog utána jártam, és a hűség felbontása esetén kemény pénzeket kéne fizetnem, vagy egyszerre kt netet, szóval maradjunk annyiba, hogy köv januárig a váltás csupán elméleti lehetőség...

    De a gondod szerintem nem csak (is annynira) a LAG hanem a volumetrikus lőszer is okozhatja.

    Egy bniztos : régen RBbe belső nézetből ha belement valaki a célkeresztembe lelőttem. Most meg ugye nem így működik. Na most értem én, hogy lőjjek sokat, minden géphez külön lőszer dinamika esés stb tartozik. Ez így szép, de azt nehezen hiszem, hogy felküldtek volna gépeket olyan célkereszttel aminek köze sincs a valósághoz. A belső nézetes RB nem kényelmes, nem könnyű, de lövés szempontból legalább minden gépnél ugyanúgy és megbízhatóan működött.
    Most már én sem javaslom senkinek a belső nézetes RB-t

    Azt. hogy RBbe több géppel lehetett bemenni és sem tudom mikor volt, az RB-t jobbadára én is csak 2-3 éve kezdtem el jobban tolni.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák