Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz lemir #308 üzenetére

    Általában egyébként valóban az a jellemző, hogy én jól hallom a másik felet, inkább ők kérdezgetnek vissza, hogy mit mondtam, gondolom halk vagyok, szakadozok, kések - azért. Tehát valóban a feltöltésem körül lehet a bibi, de megnéztem most Android-os Speedtest programmal is, az is rendesen 80-as ping-et mutatott, és 2842/1275kbps-es sebességet. Hát az nekem elég soknak tűnik ahhoz hogy ne nagyon akarjon szakadozni ez a szutyok, és mégis. :F

    (#310) zichie
    És te melyik szolgáltatónál vagy? GSM és VOIP-ot is kérdezem.
    Ez a kihangosítós dolog viszont érdekes amit mondasz, nekem mindkét program az alap felső, telefonálós hangszóróra teszi a beszédet, de lehet váltogatni a kihangosító között is velük.

    (#311) tomp
    Igen, de 80-as ping azért még nem sok nem? Még ha 1-2 tizedmásodperc lenne, attól se kellene ennyire bekakálnia a minőségnek. Főleg, hogy nálam azért sokszor érezhetően egész másodperceket késik, nem csak tized-et.

    Közbe kérdezem egyébként mindkettőtöktől (+zichie) Pesten kívül is próbálgattátok már a VOIP-ot 3G-n? Mert nekem már most az is gyanús, hogy a fővárosban ennyivel jobb lenne a sávszélesség, vagy a minőség. De hát azért én Miskolcon lakok, az még nem egy kis pöcs falu, ahol indokolt lenne ez.

Új hozzászólás Aktív témák