Új hozzászólás Aktív témák

  • bodva

    aktív tag

    Srácok ti mondtok erre a kombóra és hogyan lehetne úgy összekötni, hogy a lehető legjobb hőmérsékleteket kapjam:

    AMD FX8350 olyan 5GHz (25%-os tuning) környékén ahol szerintem úgy zabálhat olyan 140-160watt között (bár lehet, hogy több, de így elsőre ezt mondanám).
    Egy HD7990 vagy két darab 7970. Ezt úgy lőjük be szerintem egy 400-500 Wattra kb.

    2 darab Phobya G-Changer 360 V2 FULL Copper
    EK EK-Supremacy - Acetal
    1 darab Laing D5 (38/700 B)
    Valamint egy tartály: Alpacool Repack-cooling Slot-In Black

    Eddig amúgy egy 4,6-on járó 3770k-t szolgált ki (meg néha 4,8-on) és egy GTX680-at 1400/6800-on).
    A proci 4,6-on olyan 5x°-on üzemelt a vga meg 40-45 között szóval bőven hűvös volt minden.

    Arra gondoltam, hogy a tartályt eladom és veszek egy olyat amivel lehet két körös rendszert építeni meg veszek még egy D5-öt. Bár lehet, hogy a procira a DDC jobb lenne, mert az mintha nagyobb erővel nyomott volna, de kitudja.

    Amúgy a cpu blokkban (eddig 3770k-m volt) ha kicseréltem a betétet az lga 2011-esre "optimalizáltra" akkor kaptam a legjobb értékeket. Azon van ugye a legnagyobb rés amin keresztül tud menni a víz így a legkisebb az ellenállása is. Csak kérdezem én, hogy akkor milyen módszerrel tesztelték ki, hogy melyik a legjobb, melyik foglalatra? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák