Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz proci985 #78672 üzenetére

    390-ért 4080 eléggé jó vétel lenne :D
    Ez ma késő este jött velem szembe, 1db van belőle, de ha nincs olcsón rá blokk AC-tól, akkor odabukom amennyivel olcsóbb mint az EK blokk.
    Phanteks blokkok is vicc, még az EK-tól is drágábbak.

    Amúgy még B opciónak mindig ott a Liquid Devil 1500€-ért (-áfa), de az Asrock PG + AC blokk jelenleg visszacsúszott a C opcióra, annak okán, hogy 2 hét vagy több a blokk.
    A Liquid Devil sem rossz ennyiért, ha azt veszem, hogy azon ugye gyárilag EK blokk van ami amúgy 250-260€ ha azt levonom már csak 1250€ bruttó a kari az meg annyira nem is nagy felár.
    Csak az körülményes mert mindfactory-n van, és onnan ugye nincs direkt shipping. Máshol meg ahol van, ott 1600-1800 között mennek.

    Ez a 4080 viszont ennyiért jó deal lenne, dobnék rá egy másik biost, azt helló.
    Viszont nagyon erről a kariról nem találtam olyan részletességű tesztet mint mondjuk TPU vagy hasonló.

    Múltkor voltam hülye, mikor nem vettem 375-ös €-nál Zotac Trinityt 413-415-ért, arra lett volna instant elérhető AC blokk is, plusz egész jó deal lett volna a regelhető +2 év gar miatt is. De az most 430-440K környéke lett, és hiába elindult vissza az € gondolom a nagykerek nem törik magukat, hogy olyan gyorsasággal csökkentsék vissza az árakat, mint ahogy emelték :D

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák