Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Üdv srácok

    Kedvet kaptam egy kis lötyi szín módosításhoz. Le szeretném cserélni a jelenlegi hűtőfolyadékomat pirosra, vagy kékre. A folyadék megvan, csak a folyamatot szeretném a lehető legkönnyebben megoldani. Itt egy kép a gépemről:[link] Hol kezdjem meg a bontást, hogy a pumpa ki tudja nyomni a folyadékot a rendszerből? Ha pumpa és a prociblokk közti csőnél bontom meg, akkor ráfolyhat a vga-ra a hűtővíz(Igaz, az óta már eszkábáltam rá egy "kamu" EK borítást ;] ) Az védhet valamit...

    A másik: A múltkor babráltam a rendszert, már nem is tudom miért... A lényeg, hogy a vga és a plexi tartályt összekötő csőnél(Amin a rugó van), jobban mondva a plexi tartály csatlakozásánál levegőt kapott a rendszer, nagyon minimálisat. Lehetett látni és hallani is, hogy buborékok mentek a tartályba, de semmi csöpögést/szivárgást nem tapasztaltam. Az lenne a kérdésem, hogy lecseréljem a csövet másikra, vagy hagyjam, ha nem csöpög? Az a baj, hogy elég szar a 10/8-ados csati, mert ha teljesen ráhajtom a hollander, mikor rajta van a cső, elnyírja a csövet! Nem tudom járt-e már így valaki közületek...

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák