Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz tibcsi0407 #76018 üzenetére

    Igen, utólag nekem is eszembe jutott ez a verzió. A házban végül is van hely. :)
    Szépen emelkedni fognak így a költségek. :)

    Pakmara:
    Szoftveresen már egész jó az új AMD-k mérése. De van fogyasztásmérőm is. Ránézek majd este. Igen, ez az elméleti max TDP. Amikor megy minden egység a vga-n. Mondjuk én csak 1000 mV-ig mentem le, a linkelt cikkben meg 900 mV-ig, szóval tudok szerintem ezen még fogni. A procim is alapon megy csak, miközben a szorzózár mentesség miatt kapott 91-es TDP-t. Szóval szerintem ez is inkább csak 60.
    Akárhogy is, inkább számolok az elméleti maxxal, nehogy alulméretes legyen a rendszer.

    varmi2:
    Uhh! Nem bíztad a véletlenre. :D

    DroiDMester:
    Igen, ez relatív. Most 800-zal megy a 3db 12 centis házhűtő venti (Deepcool). Ezt én csendesnek érzem. Gondolom mehetne ez még feljebb is. No meg vannak csendesebb ventik. Mindenképp kell majd vennem 1-1 garnitúrát, mert a háztól nagy eséllyel megválok.

    Egy kérdés jutott még eszembe a komponensek összeszámolása előtt. Mindenhova kell csatlakozó a csövekre, vagy van olyan részegység, amiben ez a konstrukció része? Alphacool cumókat néztem a korábban említett RX6800 blokk miatt. Ha jól számolom így 10 csatlakozó kell majd (2x /2 radiátor + 2 blokk + tartály/).

    [ Szerkesztve ]

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák