Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    Hello Fórumtársak,
    Kis segítséget szeretnék kérni nehogy "rossz" cuccokat vásároljak.
    Adott a számítógépem amiben a CPU-t és az "alaplapot" jelenleg vízzel hűtöm. A lap egy Maximus VIII formula és benne egy I7 CPU. Ezekhez van egy 420-as radi, tartály és szivattyú. Flexibilis csövel van szerelve jelenleg.
    Amit szeretnék csinálni az a következő:
    - A szivattyút kicserélni egy D5-re hogy csendesebb legyen (van ami még ennél is halkabb?):
    Például erre: [link]
    - A flexi csöveket merev csőre szeretném cserélni. Itt egy kicsit elakadtam... Azt már látom hogy kell új fittingeket vennem, ezt megoldom (1/4-es a cső irányába pedig amilyen külső átmérőt találok), viszont a csőnél kicsit gondban vagyok hogy mit is keresek. Kinéztem ezt, de nem tudom hogy ez az-e amire gondolok: [link]
    - Ugye itt a fix csőhöz szükségem lesz hajlítóra azt tudok a Merlinnél bérelni bár lehet hogy veszek csak ilyen 90 fokosat mert hőlégfúvóm és fűrészem van...
    - Érkezik felém nemsokára egy gyári vizes VGA, és azt is bele szeretném kötni a körbe emiatt kell ventillátorokat tegyek a radira. Eddig elvolt "passzívan". Mi a legcsöndesebb megoldás?

    RGB annyira nem érdekel. Piros-Feketével megy a setup de ha valami nem világít az annyira nem mozgat meg, de ha már fénye van akkor az legyen címezhető hogy olyan legyen mint a többi. A setup egy TT P5-ben van, hely van bőven.
    Tudok képet csinálni ha szükséges, vagy ha segít.

    A fentivel kapcsolatban bármilyen jótanácsot is szívesen fogadok :R

    Köszi,
    Gomez

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák