Új hozzászólás Aktív témák

  • CsigaGyilkos

    aktív tag

    válasz tomcat78 #65537 üzenetére

    Így már értem! Akkor a venti fordulatot gondolom valamilyen módon a rendszerhez kell igazítani.

    (#65538) KAMELOT: Oooh, hát ha én ezt előbb tudom. Ránéztem a profiljára + a hirdetésére... Nézegetek én itt holmi vacak gépházakat... Nekem nincsenek nagy igényeim, Darth Veder alakú gépházat szeretnék és a lézerkard az egyik pirosan izzó cső legyen, vagy a vga blokk (az túl vastag lézerkardnak, nem jó)! :DDD

    mpierre: Amúgy röhögni fogsz régebben láttam itt a PH!-n fotókat ahol határidőre egyedi építésű gépházakat készítettek és nem egy megtetszett onnan, egyszer már eljátszottam a gondolattal, hogy kéne egy sajátot tervezni és megépíteni, de nincs azaz Isten hogy én ennek neki fogjak, kinek van erre ideje?! :D

    (#65539) Laraxior: Értem. Sajnos egy ilyen rendszerben több ponton is van ellenállás.

    (#65540) foldog: A Lian Li ház az kiesett, pont az általad említett okok miatt. Szűk hely, nem fér el benne két radi. Amit jobban sajnálok, hogy a Rog Z11 -ről is le kell mondanom, ha halk és hatékony vizes hűtést szeretnék. :( Az a gépház azzal a koncepcióval nagyon megtetszett!

    Most elkezdek nézegetni versenyekre készített egyedi gépházakat és onnan is merítek ihleteket! Nincs kizárva, hogy Jones965 kollégával építettek egy házat. De legalábbis a vízhűtés tervezéséről mindenképp megkeresem hogyan lenne érdemes. Megkérdezem a Rog Z11 -ről is, hátha neki van ötlete hogyan lehetne kivitelezni. Foldog egyébként tuningoltad is a ITX rendszered? Mert én max a cpu -t szeretném, ha mini ITX házba gondolkodom és azt sem eszeveszettül. A terv max +10% órajel emelés a cpu -n.

    Visca el Barcelona!

Új hozzászólás Aktív témák