Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz KAMELOT #60835 üzenetére

    A 60-as radin 2db Silent Wings 3 HS van pushba leszabályozva - szellősnek tűnik, így elégnek kéne lennie hogy átfújva legyen. Sztem a problélma egyik fele hogy Intake oldalon van a gpu radija (X62+G12).
    Azon 2db NF-A14 van jelenleg... /elvileg holnap már 4 lesz ha hihetünk a dhl-nek :DDD /
    A radi után van még egy TY147-A , és hátul az exhaust is szintén ugyanez. (csak hogy legyen légmozgás bent ha már "lezártam" az intaket.)
    22 fokos szobában, bent a gépházban 27-28 fokos volt a levegő (cpu blokk magasságban) , hőmérővel mérve szóval ebből kellett gazdálkodni ott fent..

    Így fest egy jó 3 óra csapatás után helyzet, és ez már a pofásabb viszafogott pumpa rpm-el.
    Ugyanez, maxon járatott pumpával ~31 fokos víz, és ~61-62fokos cpu + akkor a víz is gyorsabban melegszik + cpu is...

    mozso
    Köszi az infót, ezt nem is tudtam , sőt észre se vettem mert eddig mintha úgy működött volna minden ahogy beálítottam, csak mióta vizeztem a cuccot és átrendeztem a gépet ez eddig nem akart összeállni.. de akkor emiatt valszeg amit írsz... :U

    holczy
    Anno nagyon nem szerettem ezeket az OS alól vezérlős progikat, de ha tényleg ilyen jól működik akkor majd kiprobálom! ;)

    :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák