Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    válasz MPowerPH #59722 üzenetére

    Azért ezzel vitatkoznék Barrow cpu blokk 27dollár de alin sokszor kb 2 havonta van akció akkor ilyen 22 dollár rtx 2080/ti ref barrow blokk 86 dollár (szintén sok akció miatt én 76 ért rendeltem) (ez mind alapból rgb-s bár én utálom, de emiatt ek rgb árakhoz érdemes nézni.) Valamint barrow gpu blokkokhoz a gyári blackplate kompatibilis. Ek Velocity 92 euro EK Vector rtx blokk 154 euro hozzá a backplate 38 euro.

    Így egy barrow cpu+gpu= 113 dollár kb. 33.000Ft (legrosszabb számítás - akciókkal 98 dollár kb. 28.000Ft )
    EK cpu+gpu+backplate= 284 euró kb. 93.000Ft

    Itt ha még meg is vámolnak pont a fele, és teszteken látni, hogy ugyanúgy teljesítenek.

    De mindenki azt vesz amit szeretne, én cpu blokkból EK-t vettem gpu-ból barrow-t. Ami viszont igaz és sajnos nagy negatív ha az ember aliról rendel, az a szállítás, nekem 2 hete mindenem megjött(szintén Aliról) csak a gpu blokkra várok emiatt nem is tudom elkezdeni az építést, ez kicsit frusztráló de mivel 40.000Ft olcsóbb mint ha EK lenne így szívesen várok rá :D

    [ Szerkesztve ]

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák