Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz Sky D. #5668 üzenetére

    Azt hiszem ez nem az ITX-en múlik elsősorban hanem a VGA-n. Két GPU-s monstrumok is elférnek bizonyos házakban, az alaplap nem jelent akadályt egyiknek sem. Procit illetően 3770K, 2700K, 875K, 880 a felső határ, hogy csak az utóbbi három eresztést nézzük, nem hiszem hogy bármelyik is kevés lenne erre a feladatra. A RAM sem jelenthet gondot, az én öreg P55-öm 2*4 GB-ot támogat, az újabbak 2*8-cal is mennek.

    Hogy valakinek nem tetszik azt el tudom fogadni, de észérvek nem nagyon szólnak az ITX ellen szerintem. :B

    Szerk.: Csak hogy a kérdésedre is válaszoljak az unokatesómnak i7-2600-al, 4*4 GB RAM-mal és 560Ti-vel ATX lapban simán fut a Diablo 3, mivel nagyon hasonló összeállítást (4*4 GB helyett 2*8 GB ha nagyon kell a játékhoz a 16 GB) ITX lapon is probléma nélkül össze lehet hozni feltételezem azon is simán futna. A többihez még nem volt szerencsém. Másrészt meg a 2010-es ModTech Hall-on a mellettem kiállított gép nagy torony volt, ATX lappal, mégis az enyém volt nagyobb teljesítményű (i5-760 vs i5-750, HD5770 vs 260-as asszem GTX) :P

    Szerk 2.: Azt inkább úgy értettem hogy nem a pénztárca hanem az elhatározás szabta meg hogy mit veszek. :B

    F34R: Vagy akár ez is "elég lehet" :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák