Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    válasz LLKobe #54857 üzenetére

    Nem lecseréltem, hanem eladtam alóla a gépet. :D Az még egy x58-as rendszer volt, de mennie kellett.
    Amúgy rézcső nem egy nagy etvasz. Kell hozzá hajlító és csővágó. Meg, ha nem akarod nikkeleztetni vagy, krómoztatni, akkor megfelelő lakk is. (Minden van itthon, talán még rézcső is...) De! A tekercsben kapható rézcső méretpontossága itt-ott több kívánnivalót hagy maga után, mint a plexié... Sz'al nem a legolcsóbbat kell választani. Sokszor kell mérni, nekem ~ 6 méterből lett egy 800d-ben használható mennyiségnyi "megfelelően" hajlított cső. :DDD Volt olyan csődarab, ami hatodikra sikerült.

    Akkoriban igazából a Bitspowernek volt igazán jól használható merev csőhöz való fittingje. Ma már ez nem akadály, van választék.

    Összefoglalva nem nehéz megcsinálni. Azért elsőre kicsit nehézkesen haladtam... Tapasztalatok, meg miegymás.

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Új hozzászólás Aktív témák