Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz DigitXT #52742 üzenetére

    Na azóta kicsit változott a helyzet, tudok mondani víz hőfokot, és került a morára egy 20cm-es venti.
    Viszont a gond még mindig megvan. A víz jelentősen lehűlt, a mora már csak langyos, a felső kártya továbbra is hideg, és az alsó is jó, kivéve a vrm 1-et.
    Felső videókártya 55-60 fok maximum, vrm 1 és kettő is 50-60 fok körül van. Alsó videókártya max 65 fok, vrm1 megint 80 foknál, a vrm2 pedig 55-60fok.
    Cpu hőmérséklet szintén jó, 40 foknál tetőzik, a vízhőfok pedig 30, max 35 fokos.
    A 240-es radin a két ventillátor 1300-1500rmp-el mennek, és a morán lévő venti meg fix 700rpm-el dolgozik. Ezek ennyit bírnak, fixen ennyit mennek idle és terhelésen is.
    Furcsa ez a dolog, mert amint lekapcsolom a terhelést fél perc sem kell, és a vrm1 vagy 40 fokot esik.

    BMW001: Már nem nagyon tudok hova légáramlást tenni. Már tényleg csak arra tudok gondolni, hogy mi van ha a házban reked meg a meleg, de jelenleg még az oldallap is le van véve és érzem ahogy az első ventik azért átfujják a házat. Egyébként mora 2-őm van. Igen, nézegettem már ezeket :K Viszont érdemi tesztet nem láttam róluk, meg azt sem, hogy használnák. Egy akkora kit amit linkeltél még talán el is férne, esetleg váltanám vele a morát, de nem tudom, hogy ez érdemben mivel bír el, mit tud lehűteni.

Új hozzászólás Aktív témák