Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz vtomi2 #4461 üzenetére

    Tody azt írja, hogy "multimádiás pc-k , valamint kis és közepes fogyasztású rendszerek hűtésére."

    Miért neked mid van ?
    Az a proci meg a VGA egy közepes rendszer, ha csak a CPU-t nézzük akkor is alacsony.

    A nagy fogyasztás: Nézd meg DigitXT vagy az Én gépemet. Crossfire nekem, neki SLI vizezve dual monitorral, azok a nagy rendszerek. Meg is nézheted a képeket

    A todys rendszerbe pont jó a procidra. Viszont ahogy mások is írják a használt sokkal olcsóbb. Majd ha egyszer bele akarod kötni a VGA-t akkor lehet venned kell majd még egy radiátort. Hogy alacsonyan prögő ventilátorokkal a házon belül megold a hűtést én Tripla radit javaslok mindenképp. / CPU+VGAhoz /
    Mondjuk a kártyádat nem nagyon éri meg vizezni, mert újonnan 20 körül lesz rá a blokk + csatik.

    Az EK-s rendszerrel sincs semmi baj egyben van csak be kell szerelni a gépedbe. Nem értem a tartályos részt. Abban a rendszerben is ott a tartály a pumpával van egybeépítve. Bőven elegendő. A zalmanos és a Todys rendszerben is van tartály.

    SZerinted ezek közül melyiket érdemes megvenni?
    Habár Tody-nak nagy tisztelője vagyok / Mert nagyon korrekt rendes segítőkész eladó / én egyik általad linkelt rendszert sem venném meg. Egyszerűen iszonyat különbség van az új és a használt között. Az egész rendszerem használt alkatrészekből van.
    Persze ezt azt ami nem volt használtban muszáj újonnan megvenni de PL egy sima CPU rendszer kijön 30-35000 Forintból innen az apróból.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák