Új hozzászólás Aktív témák

  • pingwin92

    aktív tag

    Üdv!

    Gondolkozom egy ilyen VGA beszerzésén, de ehhez ugye kéne egy már meglévő rendszer, amire rá lehet csatlakoztatni.
    Na, most ilyenem nincs.
    És nem rég vettem egy i5-2400-at, arra pedig egyből egy Deepcool Gammaxx 300-at, amivel én (fogjuk rá, hogy) meg vagyok elégedve.
    Átlag használat mellett 35 és 40°C között tartja kb. alapjáraton (~950RPM), és halk is, de a G860-am gyári Intel hűtője halkabb volt. :O
    Viszont az i5-2400 már más tészta, úgyhogy igazából teljesen elviselhető a hangja. Hallottam már a 2400-at gyári, Intel hűtővel, attól meg lehetett süketülni.

    A másik totyikban azt mondták, akkor már érdemes egy olyan rendszert beszerezni, ami a procit is hűti és a VGA-t is rá lehet kötni.

    A kérdés, hogy milyet? Legfontosabb szempont: az alacsony ár. :O
    A házam pontos típusát nem tudom, de Micro ATX-es (legalábbis az alaplap ilyen, de hogy a ház is :F ), és nem túl nagy, ebbe kéne, hogy beférjen.
    Felül nincs is rajta szellőző, csak hátul. Amúgy a Deepcool Gammaxx 300 is simán befért, tehát széltében annyira nem kicsi, viszont hosszában már nem tudom, hogy beférne-e mondjuk egy 3 ventis 280x... Vagy akkor át kéne költöztetni a HDD-(ke)t...

    Előre is :R

Új hozzászólás Aktív témák