Új hozzászólás Aktív témák

  • SimonYana

    addikt

    válasz jilian #317 üzenetére

    Koolance CPU-370 (CPU) 1.5mm Midplate
    Szerintem az EK Water Blocks EK-Supreme HF Full Copper van olyan jó és sokkal olcsóbb!
    Mutat is úgy szerintem!
    - Thermochill EC-6 Clear nekem kék volt és rettenetesen jó víz! Csak rohadt drága!
    De ilyet veszek még majd én is , csak most kicsit sok kell! :O
    - A radiból lehet okosabb lenne 360-ast venni , mert ha házat váltasz ezt be nem teszed semelyikbe szinte! :O Nem fogsz sokkal többet kapni , mert egy picit nagyobb , de nyagyon nyűgös az elhelyezése!
    - Alphacool VPP655 - G1/4 IG complete with D5 HF Top tökéletes! Most tesztelek egy Laing DDC-t ami csak a 10w-os és még a Mo-Ra3-at is vígan ellátja! :C
    - Primochill tubing PrimoFlex Pro 19/13 (1/2"ID) UV-active red (nekem a Darc Red tetszik , de sajna csak kezedben fogod látni milyen!
    - Csatlakozót neked kell eldöntened! Én csakis a hollandis (ha jól mondom) szeretem aminél rá lehet szorítani és nem gusztustalankodik ott a bilincs vagy a gyors kötöző! :))
    - hose clamp 10 - 20mm steel zinc coated Noerről beszélek! Megveszed a szebbnél szebb dolgokat és egy ilyen megoldással el lesz rondítva az egész géped!
    - Tartály : nem ismerem amit kiválasztottál , de biztos nem venném meg mert a fejem verem a falba ha a nagy csedben hallani fogom az a kis propellert vagy mi a szar az ott!
    - EK Water Blocks EK-Multioption RES X2 -150 Basic Nekem ez tetszik és hengerem volt is , de ez nem azt jelenti hogy neked is ilyen kell! Most árulom ezt , mert annyira nekem nem jön be!
    - Watercool HEATKILLER® GPU-X³ 79X0 Ez gyönyörű! Mondjuk teljesen mindegy milyet veszel , mert ha olcsóbb az EK , akkor az is teszi a dolgát és úgysem látsz az egészből semmit beszerelve! :DD
    - Veti azt majd eldöntöd , de csak olyat vegyél ami alapból 6-800-as fordulat , mert az szinte hangtalan és annyi elég , hogy lehűtse a radit!
    - external PSU 230V to 4Pin Molex 24 Watt including Euro/UK plug Én ilyeneket nem használok! Feltöltöm majd elindítom , ha sehol nem folyik! Nem szarakodok ilyen járatásokkal rendszer nélkül! Ha oda figyelsz nem lehet gond!
    - Most már olyan rendszered lesz hogy csak ezt kell meg vedd tőlem és fullos lesz! :)) :)) :))

    Ne vegyél semmit készpénznek , mert ez csak az én véleményem , amivel persze lehet vitatkozni! Nem biztos , hogy mindenki egyet ért! :R

    ® SimonYana ®

Új hozzászólás Aktív témák