Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Sziasztok!

    Úgy néz ki a custom házamtól megválnak útjaim. Arra viszont jó volt, hogy az asszony megbékél, ha valami normálisabb elrendezést csinálok az asztalomon. :DDD
    Végül is cockpit, 3 monitor marad és a víz is... :))

    Nézegettem régebben is házakat, de nem tudok dönteni.
    Fractal Define R5 jó lenne, de az idióták most emelnek árat, hogy majdnem megközelíti a Phanteks Enthoo Luxe szintjét... gondolom a friss szállítmány már drágább lesz, vagy kivezetik.
    Felső hely szűke miatt amúgy sem teljesen szimpi a ház, de meg tudnék békélni a gondolattal.
    Jó lenne minimal design, hangszigetelt házat venni.
    Nem árt ha van benne 5,25"-os hely, de ha nincs az sem gáz. (ODD-m már usb-s ventiszabályzóból pedig van kijelző nélküli aquacomputernél).
    Olyan házban gondolkodom, amibe be lehet zsúfolni a jelenlegi rendszerem és később ha belső radit szeretnék, akkor egy 360x30-as és egy 240x45-ös is elférjen. (gondolom ez elég egy erősebb VGA és egy i5-höz is ha húzva vannak.) :F
    A tartályom 250-es, így ez most nagyobb fejfájás, mert nem minden házba tudnám elrakni praktikus helyre.
    1HDD és 1 SSD van a gépben jelenleg.
    A tápom nem moduláris így nem árt ha el tudnám dugni a kábeleket.
    Plexi és tsai nem játszanak a ház oldalán, kinőttem már abból a korból.... talán 2002-ben volt ilyen házam.
    Hangszigetelt házakon kívül vannak olyan típusok amik elég halkak?
    Tervben van még egy szabályzó is amivel 0 rpm-re le tudom szabályozni a ventilátorokat. Erre jó az Aquaero 5LT is nem? Mivel nincs kijelző jobban el lehet dugni a házban.... gondolom progival lehet felprogramozni és monitorozni is? Miben tud kevesebbet mint Pl az Aquaero 5 Pro vagy XT?
    Átfolyásmérő is tervben van, ebből gondolom érdemes normálisat venni... pl usb-s csatival rendelkezőt... vagy mást is rá lehet dugni az aquaerora (mondjuk ami occóbb... mert ~50 ejroért mást is tudnék venni :DDD ) ?

    Még egy kérdés eszembe jutott, anno vettem egy Aquacomputeres kuplung csatit, átfolyás mérő nélkül kb hogy lehet meglesni hogy mennyivel növeli a rendszer ellenállását... nincs erre valami praktikus megoldás?
    (nem biztos hogy lesz, de gondolom bepróbálkozom) :D
    Kösz a válaszokat előre is Urak!

    Vizion: házat keresve láttam, hogy S340-ed van, kérhetek egy képet a rendszeredről, ha nem gond? :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák