Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!
    Eddig csak léghűtésem volt, most is egy csodás Prolima Genesissel hűtöm a procit.
    2-3 hónapon belül lesz 40-50e Ft keretem, amiből életemben először egy vizes CPU hűtőt (1150) szeretnék összerakni, később esetleg bővíteném 2 HDD-vel és nagyon talán egy VGA hűtéssel, de ez még képlékeny.
    Érdemes váltanom a légről vízre, vagy ezt a pénzt inkább költsem egy hosszú hétvégés wellness nyaralásra? :D
    Gondolom, hogy a vízzel jobbak lesznek a most sem épp kirívóan magas hőfokok, de kiszolgálhatja-e évekig az adott konfigot? Cuccok a leírásban.
    A gyári vizekről sok rosszat hallottam, ezért az kiesett a választásból. Az épített vizek pedig nagyon drágák, legalábbis az én pénztárcámnak. Megérné-e a beruházás (karbantartás, ár-érték, zajszint, élettartam) a vizezést, egyáltalán ekkora összegből kihozható-e valami értelmes összeállítás?
    Léghűtés eddig perfekt, utólag költeni nem kell rá, nem eszik plusz áramot, még passzívban is elvinné a konfigot.
    Várom az érdemi hozzászólásokat, javaslatokat, jó tanácsokat!
    Előre is köszönöm!

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák