Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz gianni85 #24146 üzenetére

    Igen elég keményen. :))
    Az hagyján, hogy az enthoo pro a 30-34K-s árával és tudásával lever minden házat a környéken ha a vízhűtést nézzük, de pl a luxe kategóriájában sincs nagyon sok ház, ami annyi szolgáltatást tud. Primo-ról nem is beszélve, mert az overkill a 2db elhelyezhető 420-as radijával, csak nem magyar fizuhoz van igazítva.
    Mostanában nézegetem a házakat, de nagyon elszálltak az árak. Felső radit figyelembe véve:
    Rejtett táplemezes házaknál pl best buy az NZXT S340, de nagyon limitált számú vizet fogad
    NZXT H440 szintén böszmén van megoldva ami a vizet illeti (vastagabb radi kilőve)
    H630 pedig nem az én árkategóriám
    FD és Nanoxia házaknál nem tudom mekkora radik mennek felülre, de kétlem, hogy a legolcsóbb phanteks Pro-nál több hely lenne.
    Coolermaster számomra külcsínre egy vicc, max az új Silencio és N sorozat ami valahogy kinéz ( + Cosmos), de azokba meg hadd ne mondja mit lehet vizes fejjel belepakolni.
    Silverstone: TJ felsőházán kívül mindegyik felejtős
    Lian Li: Legnagyobb házán kívül mindegyik felejtős vizes szemmel
    Bitfenix: kompaktokat bele lehet faragni, aztán kb ennyi.
    Corsair alsó kategória kb kompaktokra való, 750, 900D ami még szódával elmegy. :D
    Ez az én véleményem, bár nekem jobban bejön a minimal stílus (pl NZXT S340), Phanteks-nél ezt feláldozom a funkcionalitás oltárán kicsit. :D

Új hozzászólás Aktív témák