Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz bombibmw #23373 üzenetére

    Pár dolog kimaradt... illetve funkcionálisan működik, csak szebb lenne.
    GPU-ra mosfet és chipset blokkot vettem spanglee001 fórumtárstól.
    JasL-tól pedig a prociblokkot.
    Többi cuccos Tody mestertől való, illetve a radi ami csináltatva lett.. :U :D
    Amitől féltem, hogy a VRM felfogatását mókolni kellett, 4mm-es alu lemez formára alakít, kifúr stb.
    Drága Koolance meg a kis csavarjaival ami colos menetűek elmehet a pic&@ba mert itt elég nehéz beszerezni.
    GPU-hoz is csináltam lefogatót, de mivel forgatva van a GPU (7950), ezért 2 ponton rögzít csak.
    Annyira nem sikerült rosszra és szvsz a blokk is bírja a szuflát szerintem. Hosszabb tesztet azért nem futtattam, mert nincs a ramokon süni, mert nem tudtam elég lesz-e a chipset blokk a VGA-hoz vagy sem.
    Ma sünizek, remélem elég lesz a kétoldali ragasztó.
    Képek a feltöltés után készültek közvetlenül. Még nagy a rumli, a ház saját gyártmány, ezért a mié nem fekete bame a belsejével kíméljetek... :R
    Funkció betöltése volt a cél, ha elkészül jöhet a csicsa.

    Az érdekes, hogy CPU/VGA hűtése összesen radival 55K-ba fájt nekem + 2 sör, annyira nem olyan rossz ez főleg, hogy a radi kb mo-ra 3 tudású.

    Warning phone pikcsörcsokor éjjel készítve (ma lesz normális minőségű is):

    Ami még hiányzik: VGA-ra 90°-os csatlakozó, illetve házon kívül a csövet lecserélni 16/10-re mindenhol.
    Hőmérő szenzor stb... , rendrakás, kábelrendezés, VGA fölé egy venti tartó ami a ramoknak egy kis szellőt biztosít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák