Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zone

    őstag

    válasz Noddy #20832 üzenetére

    "ha valami miatt elveszik a jogsidat jobban oda figyelsz, mint egy olyan könyvre ami nem érdekel"
    Tehát a régi keresztényeket nem érdekelte a Biblia? Nem olvasták figyelmesen és félreértelmezték, ellentétben veled.

    "A Biblia azt mondja, hogy a szüleink gyalázása az ennyire komoly bűn."
    Ugyanannyira komoly, mint szombaton dolgozni vagy mint állatokkal hálni.
    És nem csak a bűn mértékéről van szó, hanem a büntetésről is. Ha jól sejtem, te senkit nem öltél meg, mert a Biblia Istene azt mondta: meg kell halnia.

    "Tudhatod az atomok sorrendjét, de az nem hordoz semmit."
    Dehogyis nem. Ha egy darab kőről olvasol egy dokumentációt, anélkül, hogy említenék miről van szó, az információk alapján kiderül, hogy az egy darab kő. Anyag, szín, méret, kémiai tulajdonságok, stb.

    "Én nem felejtkezek meg, hanem azok akik erre az elméletre alapozzák a földi élet létrejöttét"
    Ők viszont nem felejtik el, hogy a kémiai és nem a darwini evolúcióról beszélnek.

    "Nem én találtam ki, hogy az élet a semmiből jött létre, hanem ez most az uralkodó természettudományos nézet"
    Ez nem igaz. A tudomány biztosan nem mondja azt, hogy bármi is a semmiből jött volna létre, hiszen nincs példánk a semmire.

    YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Új hozzászólás Aktív témák