Új hozzászólás Aktív témák

  • Taci

    addikt

    válasz ph_5.5 #9155 üzenetére

    Na most értem csak gép elé.

    A bérlés jó ötlet lenne, viszont debreceni vagyok, itt nem találtam ilyen lehetőséget.

    1 olyan vakut ami csak stúdióban használható
    Szívesen vennék én olyan akksis vakut is, amihez van AC adapter, de Godoxnál ez csak az AD400Pro, amihez gyári kiegészítő van, az pedig árban máris 2 db AD200Pro ára. Plusz az AC adapter még rájön.
    De abból az árból inkább jobban megéri 2 db AD200-at venni, ami twin head-del összerakható azokra a helyzetekre, ahova 1 db már kevés. Persze AC-opció így sem lesz hozzá. Ezért gondoltam egy stúdióvakura is (pl. egy óvodai fotózáshoz). Szívesen használnám én a fenti variációban a 2 db AD200-at is beltérben majd, de nem akarnám az akkut nyírni ezzel. 2 db akku árából kijön az MS300.
    A rendszervakut pedig azért gondoltam, mert azzal is meg szeretnék tanulni bánni, pl. majd egy esküvői fotózásnál kellhet kültérre és beltérre is (vázon). Ezt (a rendszervakut) vázon kívül max hajfényre használnám, oda meg csak elég.

    A bérlés valóban jó opció lenne, hogy legalább lássam, mi-mit tud, és hogy az kell-e nekem. Körbenézek jobban Debrecen/Nyíregyháza környékén, hátha találok rá módot.

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák