Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisselandras

    senior tag

    Üdv Mindenkinek !!! lehet egy üzletemből vita lesz !
    Na szóval van egy 5230 navis készülékem ami nem karcos és nem ütött kopott ! tegyük azt hozzá !a vásárló rám írt elvinné utánvétellel ! írtam neki az sokba fog fájni mert plusz 2ezer ft lesz ami kicsit több lett! azt írta semmi baj át veszem csak küldjem neki mert karácsonyra lesz !így is lett elküldtem neki utánvétel !1 vagy 3 nap alatt meg is érkezett neki pontosan nem tudom mikor!rám ír nem jó neki mert ütött kopott meg karcos :DD mondom nem karcos és nem ütött kopott !írja nekem eláll a vásárlói 1 napos jogtól mondjuk én nem írtam van nálam garancia és vissza vásárlás!de rendben ha nem jó neki küldje vissza vissza küldöm a pénzt ha meg érkezik !erre máma ide érkezik a telefon utánvétellel 11ezer ft ról !mondom mi van a postásnak !jól hallod annyi a pofám le szakad úgy vissza küldtem neki nehogy már én fizesem ki az ő hülyeségét ! ilyenkor mi lesz tanács? mindég bele botlok évente 1 hülyébe!

    Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

Új hozzászólás Aktív témák