Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Ez az online ügyintézéshez való belépés valami katasztrófa.

    Ha csak az internet forgalmamat szeretném megtekinteni, minden alkalommal be kell írnom az ügyfélszámom, meg az anyám nevét.. Az OK, hogy a díjbefolyásoló változtatásokhoz ezt meg kell adni, de egy adatforgalom megtekintéséhez?! :F

    Vissza kell állni az emailes megoldásra-e tekintetben, mert ez így egy vicc, ráadásul ha máshonnan lépnék be, és utólag meg kellene változtatnom, nem tudom megváltoztatni ezeket az adatokat.

    Még jó, hogy az email fiókom megtekintéséhez a régi felhasználónév + jelszó párosítás van.

    Az adatforgalom megtekintéséhez teljesen felesleges és bosszantó a jelenlegi beléptetési rendszer, mivel nem egyensúlyú a díjbefolyásoló módosításokkal!

    Ha nem tekinthetem meg az adatforgalmamat, hanem rá vagyok kényszerítve erre a rendszerre, akkor nem fogom figyelni, és lehetséges hogy minden hónapban túl fogom lépni az éves keretet!

    Még egyszer: egy olyan pitiáner adat megtekintéséhez mint az adatforgalom, állítsák vissza az email cím + jelszó azonosítási rendszert!

    Jah most látom hogy a upc on-line user már fél éve nem járt erre. Hát akkor megy nekik egy privát.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák