Új hozzászólás Aktív témák

  • #75501312

    törölt tag

    válasz LouiS22 #84979 üzenetére

    3-4 hónapja még nem voltam karantén alatt bezárva a lakásba, de már előtte is sokszor gondolkoztam ezen, a váltáson, opciókon, itt ebben a topikban is. HBO pedig jó ha van, legaláb 1 HD és DD 5.1 volt, ahol a mozifilmeket nézhettem.
    Előtte nagyon sokszor rögzítettem adásokat, nem volt opció a mediacard, de most már eljutottam oda, hogy lemondok a felvételről, ha a működés normális, gyors és nem egy 20 éves UI-t kell néznem.
    Kipróbáltam a tévém tévé részét, eléggé lassúcska volt, nem tudom ez kártyával mennyit változna.
    Most kezdtem felfedezni a saját STB-k világát, azzal még szóba jöhetne a kártya.
    + reménykedtem még abban, hogy a Voda hoz valami változást, az utóbbi hetekben az IP TVs megoldás is jó választásnak tűnt a régi Cisco után.
    De ugye kiesett minden, szóval nesze semmi fogd meg jól szituáció van.

    Viszont ha a hűségidő lejártakor is szórakoznak akkor repülni fog a tévé szolgáltatás legalább. Remélhetőleg addigra meg lesz elérhető más szolgáltató, mert abban az esetben a net és a telefon is repülni fog.
    Ha nem, akkor marad a net + telefon és majd előfizetek újra az HBO GO-ra, amikor lesz DD 5.1 hang.
    Írtam tegnap HBO-nak, tervben van a 4K is, csak még nem tudják mikor lesz implementálva.

    (#84980) MiZo1990
    500-as net van és prémium + extra csatornák is már évek óta (12). VTV-re sem válthatok, ezt viszont nem értem, minden maradt volna a régiben csak eszközt cserélnek, de nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák