Új hozzászólás Aktív témák

  • Mysterion

    tag

    Sziasztok! Hátha van itt valaki tájékozott. Mostanában kellett meghosszabbítani az előfizetést, és emiatt kerestek a hihetetlen megtartó ajánlatukkal. Alapvetően meg vagyok elégedve az UPC-vel, viszont az internet csomagjaik nem csak drágák, de már nem is igazán versenyképesek. (Ráadásul az újabb 1 éves lekötés közben suba alatt kis sunyik 1000 forinttal élből meglökték a havidíjat, mert le akartam adni a felvevőt is ami módosítást ők nem tudtak telefonon intézni, így beküldtek az ügyfélszolgálathoz a Mammutba azzal, hogy ott mindent ugyanígy megkötnek, ugyanazon az áron. Hát kiderült a fenét, élből olyan (nem "online") csomagot kötöttek, és csak utólag jöttem rá. Mindegy, megszívtam, de azért még gondolkozom az NMHH-nál ezt megkérdezem... Mindegy.) Viszont mikor mondtam a telefonon, hogy azért az a 20 mbit uplink az 500-as csomagnál így 2019-ben már nem is vicces, hanem inkább szánalmas, akkor azt mondták, hogy állítólag az UPC nagy fejlesztésben van és az év második felére lesz versenyképes internet elérés, amit sejtelmesen azt mondták nekünk is elérhető lesz hűség mellett is.

    Az lenne a kérdésem más is hallott erről, meg tudja erősíteni ezt a pletykát ? Már a legendásáan drágább Telekom is gigabitet ad le-fel irányba, ami ár-érték arányban (pláne csomagban és hűséggel) szénné veri az UPC ajánlatát. Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák